Aktualności
Kabaret_strona
Ostatnia szansa na bilet
Pół setki biletów na 2. seans Kabaretu Hrabi rozeszło się w trzy dni. Nie ma już biletów w sklepie U Wołynia. Ostatnie 40 sztuk jest jeszcze do kupienia w kasie Kina Noteć w Chodzieskim Domu Kultury oraz poprzez stronę https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-kabaret-hrabi-56784?id=285240
Czerwiec
Koncertowy sezon w ChDK – najlepsi polscy artyści!
Czy pamiętacie naszą jesienną sondę, w której pisaliście, jakich wykonawców chcielibyście zobaczyć i usłyszeć w Chodzieży? Mamy dla Was wspaniałą wiadomość. Z czworgiem spośród pięciorga wskazanych przez Was artystów mamy już podpisane umowy.
Kabaret_strona
Pierwszy seans z Kabaretem Hrabi wyprzedany!!!
Nie ma już biletów na pierwszy seans Kabaretu Hrabi w niedzielę 26 stycznia w ChDK. Można jeszcze kupić bilety na drugi seans, ale trzeba się pospieszyć.

Rekordowy finał WOŚP w Chodzieskim Domu Kultury

 

Chodzieski sztab 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zorganizowany przez harcerzy z chodzieskiego hufca ZHP, ma ogromne powody do radości. Prowadzona przez harcerzy impreza w sali widowiskowej ChDK miała nie tylko świetną atmosferę i wysoką frekwencję, ale również zakończyła się rekordowym wynikiem zbiórki na rzecz potrzebujących dzieci.
Sztab zebrał prawie 87.000,00 zł. Wynik ten jest o około 20.000,00 zł wyższy niż ubiegłoroczny. Świadczy on przede wszystkim o rosnącej hojności i wrażliwości społecznej naszych mieszkańców, ale również o sprawności organizatorów.
Podczas finałowej imprezy w ChDK na naszej scenie wystąpiły zespoły VHS i Główny Zawór Jazzu. Obyły się również pokazy taneczne i oczywiście - licytacje.

Chodzieski sztab 28. finału WOŚP serdecznie dziękuje: wolontariuszom, sponsorom, przyjaciołom, dyrekcji Chodzieskiego Domu Kultury, OSP Chodzież, cudownym animatorkom z Sali Zabaw Zuzulki, zespołom VHS i Główny Zawór Jazzu, p. Iwonie Kasprzyk, Krzysiowi, Kotkowi, Wojtkowi, Kulnaturze, Druhowi Czesiowi, pani Małgorzacie Jeśko-Doręgowskiej, Tawernie Rataje za pyszne obiady dla Sztabu, Trzeciej Fali, Piwniczce Łasucha, Nowej Piwnicy Chodzieskiej za poczęstunek dla wolontariuszy oraz wszystkim osobom, które dołożyły kawałek siebie do 28. FINAŁU WOŚP w Chodzieży!

 

2020_01_08_ferie_fb
Ferie zimowe 2020 z Chodzieskim Domem Kultury i Kinem NOTEĆ.