Aktualności
2020_12_01_livestr_1
Live Streaming ChDK – internetowe transmisje wydarzeń kulturalnych
Pandemiczne obostrzenia uniemożliwiają artystom wykonywanie swojej podstawowej działalności, jaką jest żywy kontakt z publicznością podczas występów. Ograniczenia te dotykają zwłaszcza mniej znanych, lokalnych wykonawców. Chodzieski Dom Kultury wspiera lokalnych artystów i ich odbiorców.
2020_12_05_edr_plakat
Zapraszamy na koncert ENEDUERABE
W sobotę 5 grudnia zapraszamy ponownie przed ekrany. W Chodzieskim Domu Kultury wystąpi tym razem zespół ENEDUERABE. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00 i będzie oczywiście transmitowany na żywo przez Internet w ramach streamingu ChDK.
Ng
Na Górze zagrało online
W minioną sobotę na scenie ChDK wystąpił niesamowicie energetyczny zespół Na Górze. Dziękujemy chłopakom, bo jak zwykle dali z siebie wszystko.
2020_11_23_na_gorze_plakat
Transmisja Koncertu Zespołu Na Górze
28 listopada o godzinie 19.00 w Sali Widowiskowej Chodzieskiego Domu Kultury wystąpi Zespół Na Górze. Koncert grupy będzie transmitowany na żywo na naszym profilu na facebooku.
2020_11_19_aynil_v2
Projekt All You Need Is Love
Chodzieski Dom Kultury we współpracy ze Stowarzyszeniem Oświatowym Dobra Szkoła zapraszają na prezentację muzycznego projektu o nazwie „ All You Need is Love”, w piątek 20 listopada o godzinie 12.00.